OTOMASYON SİSTEMLERİ

fmt aluminyum logo

 

Otomatik Fotoselli Kapılar

 

Seksiyonel Kapı: Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunar. Ayrıca fabrika kapısı olarakta bilinen seksiyonel kapılar dayanıklılığı,kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.
 
Seksiyonel Garaj Kapıları: Konutlarda garaj kapısı en önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan modern, pratik ve estetik modelleri konutların yapysına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.
 
Endüstriyel Kapı: Endüstriyel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunar. Ayrıca fabrika kapısı olarakta bilininen endüstriyel kapılar dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.
 
Endüstriyel Kapı
Dekoratif seksiyonel paneller 
Düz veya Ahşap Kaplamalı 
Düz veya göbekli panel alternatifli 
Sizlerin beğenisi ve projesi doğrultusunda, üretilebilecek, tüm access geçiş sisteminin uygulanabildiği otomatik veya manuel uygulamalardır. 
Emniyet Fotoselli 
Yapıya uygun yataklama seçenekleri 
Galvanizli çelik ve poliüretan izolasyonlu paneller 
Darbelere ve rüzgara karşı kapının dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller 
Özel şifrelendirilmiş uzaktan kumanda 
Elektrik kesilmelerinde elle kolayca açılıp kapanabilme
Opsiyonları:
Dış güvenlik kilidi 
Şifreli buton 
Uzaktan kumandalı açma kapama 
Pencere
Endüstriyel Kapı
 
Yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.
 
Yana kayar bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar. 
 
- Otomatik kilitlemeli, kullanım ömrü boyunca sağlıklı çalışan, elektromekanik yana açılan ve ferforje bahçe kapısı motoru dur
- Tüm motorlu kayar kapı ve ferforje kapı motorları, motorun hizmet süresini uzatan ve çalışma konforunu iyileştiren aşırı ısınma ve aşırı yük koruması sistemine sahiptir
- Otomatik yana açılır kapı motorları ile elektrik kesintilerinde kayarkapı, anahtarla veya kapı hareketi ile manuel olarak motorsuz şekilde kramayer dişliler üzerinde zorlanmadan açılıp kapatılabilir
- Tüm ferforce raylı ve sürgülü elektrikli kapı modelleri motorlarında mekanik veya manyetik switch opsiyonel olarak sunulmaktadır
- Güvenlik fotoselli yana kayar kapı sistemleri için ferforje kapıya montajı kolay çeşitli ebatlarda plastik ve l kremayer dişli mekanizması çeşitleri de bulunmaktadır 
 
OTOMATİK KAPILAR, BAHÇE KAPILARI ve GARAJ KAPISI İÇİN KOMPLE MOTORLU YANA KAYAR KAPI ve FERFORJE KAPILAR İÇİN SİSTEM KİT İÇERİĞİ: SÜRGÜLÜ KAPİ MOTORU + KONTROL KARTI + AUTOMATIC ALICILI KONTROL KARTI+ UZAKTAN KUMANDA + EMNİYET FOTOSEL SENSÖR + KRAMAYER DİŞLİ + OTAMATİK FLAŞÖR LAMBA

 

fmt aluminyum logo

 

Ofis Ara Bölmeleri

 

Tümden Camlı Bölme Sistemleri ; 
Büro ve iş yerlerinde sadeliğe önem veren aynı zamanda gün ışığından maksimum derecede faydalanmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş olan Tümden Camlı Ofis Bölme Sistemi; uygun genişlik ve yükseklikte üretilerek müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
 
Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri;
Çalışılan mekânda içselliğe önem veren müşterilerimiz için üretilmiştir.
Sistemin en büyük özelliği ofislerde ara bölme olarak kullanılmasıdır. Ayrıca görüntünün kısıtlanması istenen cephelerde ve ofis mobilyalarının kısmi ya da tamamen gizlenmesi gibi olanakları sunmasıyla da müşterilerin beğenisini kazanmış bir üründür.
 
Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri;
Bu bölme sistemi; yerden kapı hizasına kadar cam panel olarak üretilmiş olup Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri; özellikle büroların koridora bakan cephelerinde sıkça kullanılan bir sistemdir.
 
Seperator Kısa Bölme Sistemleri;
Seperatör ( kısa bölmeler); özellikle mekânlarda açık ofis amaçlı kullanılan bölme sistemlerdir. İstenilen yükseklikte dizayn edilerek görüntü hâkimiyeti müşterisinin beğenisine bırakılmış olup, ekonomik maliyetler konusunda alıcısına maliyet yükü getirmez.
 
Seperatör (kısa bölme); farklı cam çeşitleriyle de iç mekânlara yenilik katar.

 

OTOMASYON SİSTEMLERİ